If you are on a Bronze package or higher and you have used all your tutorials, you can buy more!


Simply go to the My Course tab on your student dashboard and next to "Tutorials" you will have the option to "Buy more".


The price is USD$75 for one tutorial. You may pay by credit card or Paypal.


Please note that you will also receive an additional tutorial if you upgrade your package. For more information, see How do I upgrade?